Дейв Мастейн про фільм «Some Kind Of Monster»

Metallica - «Some Kind Of Monster»

Один із засновників гурту Metallica Дейв Мастейн, якого було звільнено з колективу в далекому 1983 році, і який негайно організував власний гурт Megadeth, висловив своє здивування у зв’язку з виходом на широкий екран нового документального відео Metallica «Some Kind Of Monster».

Мастейн незадоволений тим, що до фінальної версії фільму увійшов лише один короткий епізод за його участю – у ньому перший гітарист Metallica скаржиться Ларсу Ульріху на несправедливе звільнення, цікавлячись, чому в 2001 році так само не вчинили з вокалістом Джеймсом Гетфілдом (в обох були проблеми з алкоголем і наркотиками). Творці фільму володіли, між тим, аж трьома годинами зйомок за участю Мастейна, який, до того ж, нібито мав право схвалити готовий матеріал перед його прем’єрою.

Самі творці, Джо Берлінгер та Брюс Сінофскі, про таке право Мастейна почули вперше, але фронтмен Megadeth однаково незадоволений:

«Упродовж двадцяти років про мене говорили, що я був для Metallica тимчасовим варіантом, посереднім гітаристом – а тепер я раптом став таким до біса важливим, що обійтися без мене у фільмі було не можна?»