Гурт «Metallica» підтверджує свій виступ в Антарктиді

Повідомленням на своєму офіційному сайті учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» підтверджують свій виступ в Антарктиді.


«За більш ніж 30 років свого існування, нашій групі пощастило побувати практично в кожному куточку нашої планети… за винятком одного. Але це зміниться, оскільки ми запланували подорож до Антарктиди, єдиного континенту, на якому Металіка не виступала досі!!! У партнерстві з Coca-Cola Zero, один із найунікальніших і найособливіших концертів у нашій кар’єрі відбудеться 8 грудня 2013 року біля вертолітного майданчика Аргентинської антарктичної станції Карліні (Carlini).

Латиноамериканські фани гурту з Аргентини, Чилі, Колумбії, Коста-Рики та Мексики отримають шанс виграти Антарктичний круїз, який продовжиться з 3 до 10 грудня 2013 року і завершиться біля станції Карліні [Carlini Base]. Ми виступатимемо всередині будівлі бази, а саме шоу транслюватиметься для аудиторії через навушники без підсилювачів… вперше для нас! Так само шоу транслюватиметься онлайн для наших друзів з Латинської Америки, які не зможуть приєднатися до нас на базі. Концерт буде записаний, для того щоб усі змогли його пізніше переглянути.

Щоб узяти участь у конкурсі та приєднатися до нас в Антарктиці, клікніть тут: http://www.coca-colazero.com.ar. Конкурс стартує 28 жовтня 2013 року.

Пакуйте теплі речі і побачимося на краю Землі [bottom of the Earth] !»


Гурт «Metallica» підтверджує свій виступ в Антарктиді