Учасники гурту «Metallica» завершили Європейське турне 2018 року

На наш з вами превеликий жаль, учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» завершили свої Європейські гастролі в поточному році. Ми з величезним інтересом стежили як за туром гурту, так і за змінами в списку майбутніх виступів на офіційному сайті Металіки. Однак, незважаючи на низку новин, розтиражованих ЗМІ, з обіцянками привезти учасників «Metallica» до Києва в 2018 році, збутися цьому, з величезною часткою ймовірності, цього року вже не судилося.

Повідомлення на офіційному сайті гурту Металіка свідчить: «Прощавай, Європа… Поки що!».

«ВАУ! Черговий дивовижний Європейський тур добіг кінця, ми трохи оніміли (коли це відбувалося?) та просто вражені приголомшливим відгуком і зізнанням у коханні, які ви всі нам показали! Після 39 шоу в 29 містах перед 650 тисячами з вас, божевільних фанатів ‘Tallica, ми збиратимемо наше обладнання і вирушатимемо на літо додому.

На нашому шляху ви допомогли нам побити рекорди відвідуваності по всьому континенту 29 разів, іноді встановлюючи рекорд другим шоу поспіль, незважаючи на попередній рекорд першого шоу двома днями раніше на тій самій арені. Дивовижно, що все це відбувається через 37 років з моменту утворення гурту і ми не можемо не пишатися цим.

На щастя для нас, ми повернемося! У вересні 2018 року чекайте інформацію про наше повернення до Європи в травні 2019 року, щоб проїхатися стадіонами аж до самого серпня. Ми вже не можемо дочекатися цього! А до того часу, ДЯКУЄМО ВАМ!»

 

Ми з нетерпінням чекаємо на оновлення списку Європейського турне та сподіваємося, що в цьому списку буде присутня й Україна.

 

Ukraine is waiting for Metallica !

Ukraine is waiting for Metallica!