Прем’єра нової пісні «Metallica» відбудеться в грі «Rock Band»

Прем’єра першого синглу з нового альбому вокально-інструментального ансамблю Metallica відбудеться в грі «Rock Band», повідомляється на сайті ultimate-guitar. Ні назви пісні, ні дати її появи, щоправда, поки що не називають.

Головний віце-президент підрозділу MTV, який брав участь у розробці гри, заявив, що телеканал спільно з розробником «Rock Band» – компанією «Harmonix Music Systems», планує влаштувати кілька світових прем’єр пісень, серед яких буде і новий трек Металіки. Свіжі творіння від відомих гуртів надходитимуть у розпорядження гравців із черговими оновленнями гри.

Симулятор рок-групи «Rock Band» надійшов у продаж на території США минулого місяця. Разом із диском до комплекту «Rock Band» входять два контролери у формі гітари, спеціальний мікрофон і розроблена спеціально для гри електронна барабанна установка. Велика кількість контролерів істотно вплинула на вартість гри, яка становить близько 170 доларів. За продажами «Rock Band» нітрохи не поступається аналогічній грі від Activision під назвою Guitar Hero III. Ця гра, що поставляється з однією гітарою, у жовтні очолила список найбільш продаваних мультиплатформенних  (тобто таких, що випускаються одразу для декількох видів приставок і, в цьому разі, на ПК) проєктів – у перший тиждень GHIII розійшлася півторамільйонним тиражем.