Джейсон Ньюстед виступив зі своїм гуртом «The Chophouse Band». Відео

Джейсон Ньюстед виступив зі своїм гуртом «The Chophouse Band». Відео

У мережі з’явилося відео виступу колишнього басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted) та його гурту «The Chophouse Band». Цей виступ відбувся на майданчику Музею скульптур (Norton Sculpture Garden) у Вест-Палм-Біч, Флорида (West Palm Beach, Florida).

Історія гурту «The Chophouse Band» веде відлік з 1992 року, коли Ньюстед заснував у Сан-Франциско студію звукозапису «The Chophouse Records Studio». Основною ідеєю заснування студії було бажання Джейсона Ньюстеда збирати друзів і товаришів з інших гуртів і угруповань, щоб весело проводити час і розвивати ті музичні ідеї та стилі, які йдуть у розріз із музикою, яку виконують у суворих рамках гастролей тих самих гуртів.

Очолюваний Ньюстедом гурт «The Chophouse Band» грає на акустичних гітарах і, у супроводі близьких друзів-музикантів усіх напрямків та стилів, знайомить слухачів із відомими та не дуже відомими американськими піснями, переважно в стилі кантрі. Також виконуються і власні пісні гурту.

Список учасників гурту, які проживають по всій території США, досить великий. Й включає до свого складу: Кріса Барнетта (Chris Barnett), Майка Г’юза (Mike Hughes), Тома Джордана (Tom Jordan), Джо Ледесма (Joe Ledesma), Девіда Лопеса (David Lopez), Ісуса Мендеса (Jesus Mendez), Дж. Е. Переса (G.E. Perez), Майка Рамоса (Mike Ramos), Браяна Саграфена (Brian Sagrafena), Енджеліну Саріс (Angeline Saris), Кріса Ск’янні (Chris Scianni), Аміра Таля (Amir Tal) і Роба Такера (Rob Tucker).

На відео, представленому нижче, гурт «The Chophouse Band» виконує власну пісню «Blackbird» (автори Джейсон Ньюстед і Амір Таль) і виступає у складі:

  • Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) – гітара, вокал;
  • Джо Ледесма (Joe Ledesma) – бас-гітара;
  • Роберт Джон Такер (Robert John Tucker) – ударні, бек-вокал;
  • Амір Таль (Amir Tal) – лідер-гітара, бек-вокал.

 

The Chophouse Band — Blackbird (Live at Norton Sculpture Garden):