Джейсон Ньюстед вибув зі строю

Rock Star Supernova

Бас-гітарист оллстар-бенду Rock Star Supernova Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) вибув зі строю. Колишньому учаснику гурту Металіка доведеться перенести термінову операцію з відновлення розірваного м’яза лівого плеча і розірваного біцепса правої руки. Ці травми Ньюстеду завдав 40-кілограмовий бас, що впав з підсилювача. Після операції музиканту потрібно буде пройти курс відновлення, який може тривати до 9 місяців.

«Я дуже засмучений тим, що сталося. Я був рішуче налаштований нарешті вирушити в тур із цими хлопцями, але тепер я повністю сконцентрувався на своєму одужанні та поверненні в концертну форму. Тим не менш, гурт вирушить у турне, і я бажаю хлопцям всього найкращого»,

– каже Джейсон.

Тепер вокаліст Лукас Россі (Lukas Rossi), який став учасником гурту за підсумками телешоу “Rock Star”, барабанщик Томмі Лі (Tommy Lee) з Motley Crue і гітарист Гілбі Кларк (Gilby Clarke, екс-Guns’N’Roses) терміново шукають гідну заміну Ньюстеду на час, поки той не повернеться до складу гурту.

«Коли ми починали цей проект, мені дали список імен хлопців, які потенційно могли б заякорити ритм-секцію. Я зім’яв цей аркуш паперу і запитав: “А де тут Ньюстед?”. Джейсон був найкращим кандидатом для нашого гурту, і нам буде дуже не вистачати його під час туру. Але ми знаємо, що він повернеться, щойно одужає і зможе грати,

– впевнений Томмі Лі. –

Що стосується того, хто виконуватиме обов’язки бас-гітариста до цього часу, у нас є на прикметі кілька потужних хлопців, будь-хто з яких може одразу ж приступити до роботи».

Нагадаємо, дебютний альбом Rock Star Supernova запланований до виходу 21 листопада 2006 року.