Джейсон Момоа розважається у мош-піті під час концерту гурту «Metallica»

Джейсон Момоа (Jason Momoa) та учасники гурту «Metallica»

Джейсон Момоа (Jason Momoa) достатньо давно є шанувальником важкої музики, металу та творчості вокально-інструментального ансамблю «Metallica» зокрема. Джейсону запропонували зустрітися з учасниками гурту Металіка під час концерту гурту і він прийняв цю пропозицію з розпростертими обіймами.

Актор був знятий на відео на концерті «Metallica», який відбувся 27 серпня 2023 року на стадіоні SoFi (SoFi Stadium) в Лос-Анджелесі (Los Angeles, CA, United States).

На відео нижче ви можете побачити, як Момоа вигукує:

«Ці виродки почали з Whiplash! [These fuckers opened with Whiplash!]»,

й відправляється стрибати у мош-піт під час концерту.В мережі також достатньо відео й від фанатів Металіки, яки зафільмували, як Джейсон Момоа розважається у Зміїній Ямі [Snake Pit]


 

Сам Джейсон Момоа поділився спогадами з концерту у дописі в своєму Instagram. Разом з серією фотографій і відео він пояснив, що мав бути присутнім на концерті разом зі своїм близьким другом Тревісом Снайдером (Travis Snyder), хворим на лейкемію, але через термінову операцію він не зміг бути присутнім на концерті.

Момоа організував відеодзвінок між Снайдером і учасниками гурту «Metallica».

«Ми все підготували. Я дуже вдячний усім, хто зробив можливим для @thetravissnyder побачити @metallica і @panteraofficial з @tommorello»,

– написав він.

«Це була мрія Тревіса, і, на жаль, вчора ввечері у нас була надзвичайна ситуація, але з ним все добре і він одужує. Все ще потребує вашої “aloha” та “mana”. Але я дуже вдячний @metallica за те, що вони зв’язалися з ним. Ви, хлопці, є саундтреком нашого життя».