Кілька подробиць про фестиваль Кірка Гемметта «Fear FestEvil» 2015 року

Ми вже повідомляли вам про повернення «фестивалю жаху» («Fear FestEvil») Кірка Гемметта в 2015 році. І ось стали доступними деякі подробиці про майбутній фестиваль.

Гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) проводить свій другий (будемо сподіватися, що щорічний) фестиваль «Fear FestEvil» у Сан-Хосе, Каліфорнія (San Jose, CA) з 10 по 12 квітня 2015 року. В якості запрошених гостей на фестиваль заявлені:

  • «Meshuggah»
  • «High On Fire»
  • «Agnostic Front»
  • «Orchid»
  • «Blues Pills»
  • «Asada Messiah»

Фестиваль розпочнеться 10 квітня 2015 року в особняку “Winchester Mystery House” з події, яка позначена як “Murder Mystery Dinner/VIP Party”. Запрошені гості будуть обідати з Кірком Гемметтом. А після трапези буде представлена “детективна” гра “whodunnit” (“Who [has] done it?” або “Who did it?”), впродовж якої гості ближче знайомитимуться з особняком.

Другий і третій дні фестивалю (11 і 12 квітня) відбуватимуться на концертному майданчику “RockBar Theater”, де гості зможуть побачити колекцію жахів від Кірка Гемметта, яка буде представлена в “Склепі” (The Crypt) Кірка Гемметта. Крім цього відбудуться виступи гуртів «Meshuggah», «High On Fire», «Orchid», «Blues Pills», «Agnostic Front» і «Asada Messiah».

Нагадаю, що на торішньому фестивалі виступали гурти «Exodus» і «Death Angel».

Офіційну інформацію про фестиваль ми можете знайти на сайті FearFestEvil.com.

Постер фестивалю Кірка Гемметта «Fear FestEvil» 2015 року