Новий альбом гурту «Metallica» з назвою «72 Seasons» вийде 14 квітня 2023 року

Новий альбом гурту «Metallica» з назвою «72 Seasons» вийде 14 квітня 2023 року

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» приголомшили новиною про вихід нового альбому гурту з назвою «72 Seasons». Новий альбом вийде 14 квітня 2023 року на власному лейблі гурту «Blackened Recordings».

Альбом «72 Seasons» стане першим студійним альбомом Металіки з моменту виходу «Hardwired … to Self-Destruct» у 2016 році. Джеймс Гетфілд (James Hetfield) та Ларс Ульріх (Lars Ulrich) знову виступили співпродюсерами разом із Грегом Фідельманом (Greg Fidelman). Альбом доступний для попереднього замовлення у різних форматах, включаючи чорний і лімітований кольоровий вініл, CD і цифрове видання. З усіма конфігураціями можна ознайомитися на сайті гурту «Metallica».

Трек-лист альбому:

  1. 72 Seasons
  2. Shadows Follow
  3. Screaming Suicide
  4. Sleepwalk My Life Away
  5. You Must Burn!
  6. Lux Æterna
  7. Crown of Barbed Wire
  8. Chasing Light
  9. If Darkness Had a Son
  10. Too Far Gone?
  11. Room of Mirrors
  12. Inamorata

Чи є якийсь особливий сенс у цій назві? Фронтмен гурту Джеймс Гетфілд пояснює:

«Сімдесят дві пори року. Перші 18 років нашого життя, які формують наше справжнє чи фальшиве я. Концепція того, що наші батьки сказали нам «хто ми». яка ми особистість. Я думаю, що найцікавішою частиною цього є продовження вивчення цих основних переконань і того, як вони впливають на наше сприйняття світу сьогодні. Значна частина нашого дорослого досвіду є відтворенням або реакцією на цей досвід дитинства. В’язні дитинства або звільнення від тих пут, які ми несемо».


Металіка відзначить вихід альбому «72 Seasons» світовим турне з назвою «M72». Подорож розпочнеться 27 квітня 2023 року в Амстердамі і триватиме до 29 вересня 2024 року в Мехіко. Гурт відіграє по два вечори в кожному місті в рамках «No Repeat Weekend», причому кожен вечір буде відрізнятися новим сет-листом та складом музикантів. На розігріві у різних містах виступатимуть гурти «Architects», «Mammoth WVH», «Five Finger Death Punch», «Ice Nine Kills», «Pantera», «Volbeat» і «Greta Van Fleet».

«M72» World Tour