«Metallica»: коментарі продюсера.

Боб Рок (Bob Rock) та гурт Металіка

Лише кілька днів тому про роботу учасників вокально-інструментального ансамблю «Metallica» над новим альбомом розповідав барабанщик гурту Ларс Ульріх (Lars Ulrich), як тепер слово взяв беззмінний протягом десятиліть продюсер колективу Боб Рок (Bob Rock).

В інтерв’ю журналу “Mixdown” Боб розповів про процес запису такого довгоочікуваного диска, а також про його музичну спрямованість. Але про все по порядку.

Про процес запису:

«Першу половину альбому ми зробили ще минулого року. А потім вирішили, що було б непогано взяти в оренду армійську казарму і перетягнути туди все обладнання з моєї студії. Так і зробили. Працювали ми там приблизно два місяці і записали 18 пісень.

Потім хлопці збудували свою подобу студії, і ми ще деякий час працювали там. Коротше, альбом клепався ніби частинами, у різних місцях і з різних матеріалів. Тож очікуйте дуже незвичайного, життєвого відчуття від нових пісень».

 

Про дату можливого релізу нового альбому Боб Рок промовчав. Напевно й сам гадає. Але виказав думки щодо музичної спрямованості нового альбому:

«Найсмішніше в тому, що, як і всі великі гурти, Металіка завжди намагалися бути різноманітними, але більшість людей, коли це чують, помічають лише малу дещицю цих змін.

Але хлопці завжди звучали і будуть звучати як «Metallica», і ніяк інакше, а це вже саме по собі накладає певні зобов’язання. Ту ж важкість звучання, наприклад. Коротше, вони знову змінилися, але впізнати їх можна буде з перших акордів».