Роберт Трухільйо з дружиною та донькою виконали пісню «Hand Of Doom» гурту «Black Sabbath». Відео

Ultimate Jam Night 2023 cover

Басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) разом зі своєю дружиною Хлоєю (Chloe Trujillo) (вокал) та донькою Луллою (Lullah Trujillo) (ударні), за участю гітариста гурту «Ministry» Сізара Сото (Cesar Soto), виконали класичну пісню «Hand Of Doom» гурту «Black Sabbath» на концерті, який відбувся 28 березня 2023 року в клубі “Whisky A Go Go” в Західному Голлівуді, Каліфорнія (West Hollywood, California).

Виступ відбувся в рамках вечора “Ultimate Jam Night” в підтримку Animal Tracks – притулку (заповіднику) у Південній Каліфорнії для тварин, що перебувають під загрозою зникнення.

На вечорі, який провів комік, музикант і ведучий каналу VH1 Гел Спаркс (Hal Sparks), виступили інші відомі рок-музиканти, зокрема гітарист гурту «Anthrax» Скотт Ян (Scott Ian), вокалістка гурту «Motor Sister» Перл Адай (Pearl Aday), а також учасники гуртів «OK Go», «Bad Wolves», «P.O.D.», «Ministry», «Whitesnake», «Vio-lence», «Dirty Honey», «Palaye Royale», «Joyous Wolf», «Armored Saint» та «King’s X».

Створений у 2015 році, “Ultimate Jam Night” представляє постійно еволюціонуюче шоу музики, перформансу та іншого мистецтва, покликаного зберегти живу музику. За свою історію “Ultimate Jam Night” приймав найвідоміших музикантів, проводив громадські та благодійні заходи, презентував бродвейські вистави та розважав сотні тисяч глядачів. Виступи відбуваються наживо та без репетицій.


Ultimate Jam Night 2023 Special Event