Кавер на пісню «Seek & Destroy» гурту «Metallica» у виконанні гурту «Pantera» у 1984 році

Гурт «Pantera»

Згадуючи 1984 рік, варто нагадати, що гурт «Pantera» все ще продовжував грати глем-метал. Філіп Ансельмо (Philip Hansen Anselmo) ще не приєднався до гурту, а вокаліст Террі Глейз (Terry Glaze) – виконавець у стилі Девіда Лі Рота (David Lee Roth) – був фронтменом гурту. Але приголомшливий молодий талант Даймонд Даррелл (Diamond Darrell) (він стане відомим під псевдонімом Dimebag лише через кілька років) час від часу брав на себе обов’язки вокаліста.

Прикладом може слугувати виступ 1984 року в Лотоні, штат Оклахома (Lawton, Oklahoma), під час якого техаські музиканти виконали кавер-версію пісні «Seek & Destroy» гурту Металіка зі своїм 17-річним гітаристом, який вражав сильним вокалом.

Гурт «Metallica», а також їхні колеги з «Великої четвірки» трешу («Big4») «Slayer», мали величезний вплив на еволюцію «Pantera». А Даррелл зрештою подружиться зі своїми кумирами.

Гітарист «Pantera» був “гігантським” фанатом Металіки, як нещодавно згадував Джеймс Гетфілд в інтерв’ю Хосе Мангіну (Jose Mangin) з SiriusXM – і це почуття було взаємним.

«Яке щастя, що я був у його житті, а він – у моєму»,

– сказав фронтмен гурту «Metallica».

«Так, деякі з тих ранніх днів … я просто приїжджав туди, в район Далласа, зустрічався з цими хлопцями і просто тусувався.

Даймбеґ познайомив мене з твердотільним підсилювачем [solid state amp]. Я пам’ятаю, як він видавав цей дивовижний хрускіт. Я подумав: “Що це? Розумієте? Так що так, [ми] надихали один одного. Він надихнув і мене. Без сумніву».

 

Pantera – Seek & Destroy (Metallica cover) (live in 1984):