Джеймс Гетфілд каже, що його вокал покращився на новому альбомі «Metallica»: «Це свідчить про те, що ми вкладаємо багато часу і турботи у те, що робимо»

Фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) під час інтерв'ю в подкасті

Фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) під час інтерв’ю в подкасті “Metal Ambassador” на Sirius XM подякував колегам по гурту Робу Трухільйо (Robert Trujillo) і Кірку Гемметту (Kirk Hammett) за допомогу у створенні альбому.

Він сказав:

«Я знаю, 42 роки, і це лише наш 11-й альбом. Це свідчить про те, що ми вкладаємо багато часу і турботи у те, що робимо, не намагаючись надмірно все обдумувати, а просто дозволяючи цьому текти. Але потім, коли ти занурюєшся у творчий процес, ти розумієш, що має бути краще…

Пісні можуть стати трохи складнішими тут і там… і вокально, намагаючись розвиватися, не втрачаючи при цьому гарчання в обличчя. Так що, я думаю, я знайшов досить хороший баланс у цьому питанні, за допомогою всіх інших членів команди».


Джеймс визнав, що Роберт Трухільйо виконав “фантастичну роботу”, долучившись до процесу написання і продюсування після того, як раніше Гетфілд робив більшу частину роботи разом із барабанщиком Ларсом Ульріхом (Lars Ulrich).

Гетфілд додав:

«На цьому альбомі багато спільного, що змушує мене відчувати себе дуже, дуже добре».


Всього до нового альбому «72 Seasons» гурту Металіка увійшло 12 треків, деякі з них гурт вже виконує під час туру «M72 World Tour».

Учасники гурту «Metallica» відвідають 22 міста і відіграють по два вечори у кожному з них у рамках нової серії “No Repeat Weekend”.