Специфічний першотравень від Metallica

Специфічний першотравень від Metallica

Кожному своє. Хтось у це «світле свято» йде махати серпасто-молоткастими прапорами, хтось доїдає паски і ковбаски, а ось хлопці з ВІА Металіка поїхали собі… до в’язниці. І, попрошу врахувати, без конвою. Принаймні в традиційному значенні цього слова.

Річ у тім, що якраз у той момент, коли всі радянські люди ходили під яскравим сонцем із транспарантами або садили (який геноцид щодо сільськогосподарських культур) у довколишніх селах картоплю, Металіка їздили до в’язниці San Quentin важко працювати. А саме – знімати нове відео.

Отже, тридцятого квітня гурт у повному складі увійшов у стіни 150-річної в’язниці міста Сан-Франциско. Музиканти розповідають, що до того як вони опинилися за тюремними ґратами, ідея кліпу бачилася зовсім по-іншому. Однак атмосфера в’язниці справила на гурт такий вплив, що всі ідеї майбутнього відео виявилися просто невідповідними. Річ у тім, що в межах в’язниці San Quentin не існує поняття «заручник». Тобто у випадку, коли хтось із відвідувачів потрапляє до рук зеків – він сам собі злісний буратіно :-). Тобто може врятувати себе тільки сам. І ніхто йому в цьому не допоможе.

Група Металіка провела на зйомках цілих 18 годин – з сьомої години ранку і до пізнього вечора. У довгій історії в’язниці San Quentin не перший випадок роботи музикантів. У 1969 році Johnny Cash записував одну зі своїх композицій у стінах цього закладу. У 1983 році Charles Manson, а в 1991 році чиказька легенда блюзу B.B. King провели кілька годин у цій в’язниці для своїх музичних імпровізацій.

Що з усього цього вийшло ми маємо скоро побачити на телебаченні. Режисером відео виступив такий собі Malloys. Раніше він працював з гуртами Blink-182, Papa Roach і Used.