Гурт «Apocalyptica» випустив новий кавер на пісню «The Four Horsemen» за участю Роберта Трухільйо

«Apocalyptica» - «Plays Metallica Vol. 2»

Фінський гурт «Apocalyptica» анонсував новий альбом під назвою «Plays Metallica Vol. 2», реліз якого відбудеться 7 червня 2024 року. Платівка стане продовженням дебютного альбому гурту «Apocalyptica» 1996 року «Plays Metallica by Four Cellos», який представив світові унікальний бренд віолончельного металу.

«Привіт, наша люба віолончельно-металева спільнота! Після того, як ми оголосили про наш європейський тур, у нас є ще одна чудова новина, якою ми хочемо поділитися. Ми в захваті від того, що нарешті можемо поділитися ними з вами: Наш новий альбом «Plays Metallica Vol. 2» вийде 7 червня!

Ми говорили про те, щоб записати ще один альбом «Metallica» близько 20 років, оскільки у нас було і залишається так багато чудових пісень, які ми хотіли б зіграти! Перший сингл, який ми хочемо вам представити – «The Four Horsemen». І ми дуже раді, що на ньому з’явився чудовий спеціальний гість: особисто Роб Трухільйо (Robert Trujillo), який, мабуть, є НАЙКРАЩИМ бас-гітаристом у всьому світі! Нам завжди подобалося ділитися своєю любов’ю до Металіки. Тепер це новий рівень і для нас!»


Ейкка Топпінен (Eicca Matti Toppinen) додає:

«Це найкрутіша річ. Ми не наполягали, це було запропоновано. Ми зіграли перший альбом наживо, і це було набагато веселіше і цікавіше, ніж ми очікували, тому у нас виникла ідея зробити щось схоже на перший альбом, але ми не могли зробити це точно так само; нам потрібно було кинути виклик самим собі і привнести абсолютно новий погляд на оригінальну енергетику і емоції «Metallica».Apocalyptica – The Four Horsemen (ft. Rob Trujillo):


Альбом гурту «Apocalyptica» з назвою «Plays Metallica Vol. 2» вже доступний для попереднього замовлення. Продюсером альбому «Plays Metallica Vol. 2» виступив давній партнер гурту Джо Баррезі (Joe Barresi), також відомий своєю роботою з гуртами «Queens of the Stone Age», «Soundgarden», «Nine Inch Nails», та «Tool».

Сет-лист альбому «Plays Metallica Vol. 2»:

   1. Ride the Lightning
   2. St. Anger
   3. The Unforgiven II
   4. Blackened
   5. The Call of Ktulu (in memory of Cliff Burton)
   6. The Four Horsemen (feat. Rob Trujillo)
   7. Holier Than Thou
   8. To Live Is to Die
   9. One
   10. One (Instrumental)