Девід Еллефсон відсвяткував свій день народження на концерті «Metallica» у Детройті

Колишній басист гурту «Megadeth» Девід Еллефсон (David Ellefson)

Колишній басист гурту «Megadeth» Девід Еллефсон (David Ellefson), якому в неділю, 12 листопада 2023 року, виповнилося 59 років, відсвяткував свій день народження, відвідавши концерт вокально-інструментального ансамблю «Metallica» на стадіоні Ford Field у Детройті (Detroit, MI, United States).

Еллефсон поділився постом в своїх соціальних мережах, написавши:

«Сердечна подяка моєму дорогому другові Ларсу Ульріху [Lars Ulrich] і табору «Metallica» за чудове святкування мого дня народження з абонементами All Access у Детройті. Який чудовий спосіб відсвяткувати мій день народження з чудовими піснями і давніми друзями!

І величезна подяка всім за добрі привітання з днем народження на мою адресу. Дякую за святкування ще однієї подорожі навколо сонця!»

 

 

Девід Еллефсон був учасником гурту «Megadeth» з моменту заснування гурту у 1983 році до 2002 року, а потім знову з 2010 по 2021 рік. Його давній товариш по групі, Дейв Мастейн (Dave Mustaine) заснував гурт «Megadeth» після звільнення з Металіки на початку 1983 року.

Востаннє Еллефсона звільнили з «Megadeth» після секс-скандалу в травні 2021 року, коли в мережі з’явилися відверті відеозаписи з басистом. У дописі в Instagram Еллефсон зізнався, що брав участь у “приватній, дорослій взаємодії” з жінкою в Інтернеті, але заперечив чутки про грумінг і неповноліття жінки.


Шанувальники коментують ситуацію, коли нещодавно звільнений учасник «Megadeth» відвідав концерт гурту «Metallica», і в цьому є певна іронія.

«Це схоже на те, коли ваша дружина розлучається з вами, а ви публікуєте фотографії зі своєю новою дівчиною»,

– пише один користувач Instagram.

Інший додає:

«Дейв Мастейн зараз у сльозах».