Воїн ЗСУ зіграв на бандурі пісню «Nothing Else Matters» гурту «Metallica»

Тарас Столяр (Taras Stolyar)

Українські захисники, які мужньо боронять нашу землю від руснявих фашистів, також демонструють непересічні таланти. Так, воїн Збройних сил України майстерно зіграв на бандурі – українському народному музичному інструменті – всесвітньовідомий хіт «Nothing Else Matters» вокально-інструментального ансамблю «Metallica».Військові організували імпровізований концерт у місці відпочинку за межами лінії зіткнення. Один з українських захисників – Тарас Столяр – виконав пісню «Nothing Else Matters» перед своїми товаришами-військовими.

Тарас Столяр близько двадцяти років грає у Національному академічному оркестрі народних інструментів України. Тарас є випускником Чернівецького музичного училища й Національної музакадемії, він заслужений артист України. Тарас виконував партії бандури для фільму «Дума про Тараса Бульбу» (2009), а також певний час грав у складі українського електронного гурту «ONUKA».

Після повномасштабного вторгнення руснявих гнид в Україну, Тарас долучився до лав війська, вступивши до 112-ї бригади ТрО ЗСУ.

 

P.S. Не забуваємо підтримувати наших захисників та захисниць й донатити на Збройні сили України!

Слава Україні! Слава ЗСУ!