Вокаліст гурту «Disturbed» Девід Дрейман назвав три найкращі пісні «Metallica»

Девід Дрейман (David Draiman) з гурту «Disturbed»

Обрати одну пісню вокально-інструментального ансамблю «Metallica» своєю улюбленою – досить складне завдання. Тож розширити його до трьох може бути трохи простіше.

Вокаліст гурту «Disturbed» Девід Дрейман (David Draiman) прийняв цей виклик, привітавши фронтмена Металіки Джеймса Гетфілда (James hetfield) з днем народження у соціальних мережах.

«З днем народження одного з моїх кумирів»,

– написав Дрейман у дописі, який містив його фотографію з Гетфілдом, якому вчора, 3 серпня 2023 року виповнилося 60 років.


 

У відповідях на пост Дреймана з Гетфілдом метал-подкастер Мітч Лафон (Mitch Lafon) запитав вокаліста, чи вважає він пісню «Blackened» гурту Металіка з альбому «…And Justice for All» 1988 року найкращою піснею гурту.

«False lol»,

– відповів вокаліст, додавши, що вважає трьома найкращими піснями «Master of Puppets», «Creeping Death» і «Fade to Black», саме в такому порядку.


 

Таким чином, складається враження, що Дрейман є великим шанувальником раннього матеріалу гурту Металіка, оскільки дві пісні з альбому «Ride the Lightning» і одна з «Master of Puppets».


До речі, фронтмен Disturbed детально розповідав про те, як сильно він любить «Ride the Lightning» ще у 2016 році під час інтерв’ю з Kerrang!

«Потужність, складність, агресія… є так багато речей, які могли б привабити кого завгодно в Metallica. Я думаю, що вони є яскравим прикладом метал-гурту»,

– сказав він, додавши, що «Creeping Death» була особливою піснею для нього в дитинстві, особливо через її єврейські відсилання.


«Fade to Black» просто [має] цю дивовижну конструкцію, пісня, яка кидає виклик визначенню того, чим була «Metallica» в той час. Я обожнюю її»,

– продовжив він.


Metallica – Master of Puppets (Live) [Quebec Magnetic]: