Ларс Ульріх у захваті від творчої сили Джеймса Гетфілда

Ларс Ульріх (Lars Ulrich) та Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

Посеред свого світового турне M72 [M72 World Tour] на підтримку нового альбому гурту «72 Seasons», учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» знайшли час для інтерв’ю для журналу “Classic Rock”.

Під час бесіди, коли мова зайшла про Джеймса Гетфілда (James Hetfield), барабанщик гурту Ларс Ульріх (Lars Ulrich) висловив свою думку про характер і творчий стиль співака.

Барабанщик детально розповів про свої стосунки з Гетфілдом, зазначивши:

«Джеймс – мій супутник по життю, один з моїх найкращих друзів. Він той, кого я глибоко люблю і поважаю. Той, хто досі здатен вражати мене своїм даром. Я, мабуть, більше захоплююся ним як творчою силою, ніж будь-коли раніше.

Він, мабуть, людина, яку я знаю найкраще на цій планеті. Часто, коли ми розмовляємо, я знаю, що він збирається сказати, ще до того, як він це скаже. Якщо ми перебуваємо в гурті, я знаю, як він збирається діяти, ще до того, як він це зробить. У той же час, він для мене загадковий. Він – це все і навіть більше».


Басист гурту Металіка Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) погоджується, що вокаліст має загадкову особистість, про що свідчать його слова в тій же розмові:

«Я задаю собі питання: “Хто такий Джеймс для мене?” Я відчуваю, що він той, хто хоче показати силу і бути тією людиною, яка командує кораблем, але з Джеймсом завжди буде битва.

Він може бути справжнім, справжнім братом і заступитися за тебе, цінувати тебе. В інший час він може бути замкнутим, тихим і покірним. Він може бути трохи загадковим, але в глибині душі, я думаю, він дійсно прагне стати кращим як людина і як духовна істота».

 

Повну версію інтерв’ю ви можете прочитати тут.


Metallica – You Must Burn! (Official Music Video):