Девід Дрейман: «Metallica» були моїми воротами у треш

Фронтмен гурту «Disturbed» Девід Дрейман (David Draiman)

Фронтмен гурту «Disturbed» Девід Дрейман (David Draiman) розповів, що класичний альбом 1984 року «Ride The Lightning» гурту Металіка став для нього воротами до відкриття треш-металу.

У інтерв’ю для видання «Kerrang» вокаліст розповів про другий студійний альбом вокально-інструментального ансамблю «Metallica», свої улюблені треки і про те, чому він пов’язав свою долю з тим, що робив гурт у той період.

Він розповів:

«Інша музика, яку я відкрив для себе завдяки «Ride The Lightning», – це треш тієї епохи, з якою я буквально не був знайомий, і яка змусила мене почати слухати треш, з яким я буквально не був знайомий.

Будь то «Slayer», «Testament» або «Megadeth», вони відкрили для мене двері до абсолютно нової музики».

Девід Дрейман додає:

«Коли я слухаю альбом зараз, він все ще викликає у мене той же приплив хвилювання, енергії і сили, що і тоді, коли я вперше почув його.

Альбом змінив моє життя, оскільки він дав мені дуже несподіване усвідомлення важкої сторони музики… і я дуже радий, що прокинувся».


Девід виділив альбом «Ride The Lightning» як один з найважливіших релізів у роки його становлення як музиканта.

«Потужність, складність, агресія – є так багато речей, які привернуть будь-кого до «Metallica»,

– каже Дрейман.

«Я вважаю, що вони є яскравим прикладом метал-гурту».

 

«Creeping Death» була особливою піснею для мене в дитинстві, тому що кожен єврейський хлопчик думав: “Металіка написала пісню для нас!”. Вони написали про вихід євреїв з єгипетського рабства»,

– додає він.

«Я пам’ятаю, як ми раділи… “Євреї, народжені для служіння фараону” [Hebrews born to serve to the pharaoh], один лише цей рядок звучав як “Так! Виправдання!”. Нас впізнали в пісні гурту Металіка».

 

Metallica – Creeping Death: