Колишній гітарист гурту «Danzig» Джон Кріст хотів зайняти місце Кірка Гемметта у гурті «Metallica»

Джон Кріст (John Christ)

Гітарист Джон Кріст (John Christ), уроджений Джон Нолл (John Wolfgang Knoll), який покинув гурт «Danzig» у липні 1995 року після чотирьох альбомів і одного міні-альбому, в новому інтерв’ю журналу «Guitar World розповів про свій вихід з гурту. Відповідаючи на питання, що призвело до його рішення піти з Danzig, Джон сказав:

«Гурт – Еері Вон (Eerie Von), Чак Бісквітс (Chuck Biscuits) і я – вели жахливі переговори про контракт. Насправді, не було ніяких переговорів. Гленн [Данциг] хотів отримати все і повільно видавлював нас».

Щодо того, чи був у нього план, коли він пішов з «Danzig», Джон Кріст сказав:

«Чого я дійсно хотів, так це приєднатися до Металіки. Я так сильно хотів місце Кірка Гемметта, що відчував його на смак. Смішно, але через багато років, коли я протверезів, я іноді думав про те, як би я міг прибрати Кірка Гемметта і отримати його місце. (Сміється). Єдиним іншим концертом, про який я дійсно мріяв, був виступ з Оззі Осборном. Але в підсумку я створив «Juice 13», гурт з хлопцями, які могли буквально розговорити монахиню, але з цього нічого не вийшло. Я відразу ж почав записувати сольний альбом, але в той час у мене були дуже інтенсивні фізичні стосунки з жінкою, з якою я познайомився в спортзалі, які викликали залежність, і це затьмарило все для мене».


Свій перший і єдиний сольний альбом «Flesh Caffeine» Кріст випустив у 1999 році.

У 2004 році Джон потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, яка залишила його без можливості грати на гітарі протягом декількох років. Джон повернувся на сцену в 2009 році, коли вперше за майже десять років виступив наживо в Ессексі, штат Мериленд.