Семмі Хагар розповів про свою ставку на Металіку

Семмі Хагар (Sammy Hagar) та Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

Семмі Хагар, також відомий як “Червоний рокер” (a.k.a. The Red Rocker) згадав про гастролі з вокально-інструментальним ансамблем «Metallica». Він пригадав, як побився об заклад і щиро вірив, що наступний альбом Металіки стане платиновим. Парі він врешті-решт виграв і розкрив імена єдиних учасників гурту, які заплатили йому гроші.

«Van Halen» і Металіка разом вирушили в турне наприкінці 80-х для стадіонного туру «Monsters of Rock Stadium Tour». Незважаючи на те, що тоді ще молода «Metallica» отримувала все більше визнання і комерційного успіху з кожним днем, здавалося, що вони не вірили, що їхній наступний альбом буде достатньо популярним, щоб очолити хіт-паради і стати платиновим. Як згадує Семмі Хагар, навіть учасники гурту «Metallica» сумнівалися в цьому. Тож він побився об заклад.

“Червоний рокер” день тому в своєму акаунті в Instagram поділився фотографією з прес-конференції туру і пожартував, що після тріумфу його парі єдиними, хто заплатили йому, були Ларс Ульріх (Lars Ulrich) і Кірк Гемметт (Kirk Hammett). А Джеймс Гетфілд (James Hetfield) і тодішній басист гурту Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) так і не розрахувалися з Семмі за три десятиліття, що минули.

«Тут дуже багато металу. Це була прес-конференція стадіонного туру «Monsters of Rock». Мушу визнати, що ми добре провели час того дня, тусуючись з усіма цими хлопцями. «Metallica» ще не вибухнули з «Enter Sandman», але вони грали його щовечора, завдаючи сильного болю Доккену [Dokken], якому довелося йти за ними, ой! Я посперечався з учасниками Металіки на 100 доларів з кожним, що наприкінці цього туру їхній наступний альбом стане платиновим. Поки що Ларс і Кірк – єдині, хто заплатив. Ха-ха».