Гурт Metallica “розігріє” The Rolling Stones

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» стануть спеціальними гостями шоу гурту The Rolling Stones, яке відбудеться в Сан-Франциско в рамках прийдешнього світового турне “роллінгів” з назвою «A Bigger Bang». Виступи двох суперзірок рок-музики відбудуться 13 і 15 листопада 2005 року. Нагадаємо, що як “розігрівальні гурти” для інших своїх шоу Rolling Stones запросили The Black Eyed Peas, Maroon 5, Pearl Jam, Джосс Стоун і Бека (цікава компанія, чи не так?).

«За весь час нашої кар’єри нам випала нагода зіграти з більшістю тих виконавців, чиєю музикою ми надихалися як були підлітками,

– сказав барабанщик гурту Metallica Ларс Ульріх. –

Серед них – AC/DC, Deep Purple й Iron Maiden. Єдиний гурт, з яким ми ніколи не виступали, але дуже хотіли це зробити – The Rolling Stones.

Виступити разом із ними, та ще й у нашому рідному Сан-Франциско – це велика честь та привілей для нас,

– продовжив музикант. –

Думаю, буде дуже чудово, тим більше, якщо врахувати, що ми не виступали в якості “спеціальних гостей” з 1992-го року! Це шоу допоможе нам перезарядити свої батареї і підготуватися до нової фази існування Metallica».

Квитки на перший спільний концерт двох монстрів вже вщент розпродані. The Rolling Stones присвятили своє турне до випуску нового студійного альбому «A Bigger Bang», реліз якого відбудеться 5 вересня 2005 року. Нагадаємо, що це перший за вісім довгих років диск Rolling Stones. Останнім на сьогодні релізом гурту є «Bridges To Babylon» (1997).