Джеймс Гетфілд відповів на занепокоєння шанувальників щодо стану свого голосу

Фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield)

Фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) відповів на занепокоєння шанувальників щодо стану його голосу у нещодавньому подкасті «The Metallica Report».

Гетфілд, відомий своїм ритуалом викурювання сигари перед виступом, заспокоїв слухачів щодо свого стану, незважаючи на занепокоєння, що ця звичка може вплинути на його вокальні здібності. Він впевнено заявив:

«Навколо мене багато людей, які турбуються про це, про здоров’я і про те, чим воно не є. Я відчуваю, що співаю. Я відчуваю, що співаю найкраще, ніж я коли-небудь співав за довгий час, і я роблю все, що можу. І я можу насолоджуватися цим, так що подивимося».


Окрім того, що Гетфілд пообіцяв, що з його голосом все гаразд, він пояснив, як куріння сигар допомогло йому створити соціальне середовище в його домі.

«У нас вдома є сигарне товариство, і ми збираємося разом щочетверга, викурюємо сигару і просто спілкуємося один з одним; знаєте, звіряємося один з одним. У нашому районі є кілька хлопців, які не дуже товариські, і ми збираємося разом раз на тиждень… вони з нетерпінням чекають на цей день тижня, і мені це подобається».


Хоча Гетфілд продовжував виступати, він дозволив своїй спільноті користуватися його будинком навіть тоді, коли його там не було.

«Коли мене немає, у них є код від мого гаража; вони можуть потрапити в будинок і насолоджуватися ним, поки мене немає… Просто знати, що люди збираються в моєму домі, коли мене немає, – це круто. Раніше цього б не сталося, якби я відкрив свій дім для цього».


Гетфілд описав куріння як “своєрідну медитацію”, відзначаючи той факт, що його хобі включає в себе “маленькі дрібнички, ножиці, запальнички, атрибутику… різні чудові речі для подарунків”. Він визнає, що куріння вже не є таким соціально прийнятним, як раніше:

«Напевно, в мені є бунтарська частина, яка насолоджується: “Сер, вам тут не можна палити…” – “Так, я знаю!”. Для мене це вираження свободи. Це не для всіх, і це нормально. Це просто зв’язок, який мені подобається з деякими людьми».


В рамках співпраці Джеймс Гетфілд об’єднався з Blackened American Whiskey і Drew Estate, щоб випустити лінію сигар Blackened Cigars ‘M81’, натхненну творчістю Металіки. Цей проект став результатом співпраці між Гетфілдом, Джонатаном Дрю (Jonathan Drew) з Drew Estate та майстром дистиляції з Blackened American Whiskey Робом Дітріхом (Rob Dietrich), які протягом двох років об’єднали свої знання та досвід для створення унікального смакового профілю.