Лідер гурту «Nickelback» Чад Крюгер обрав Джеймса Гетфілда своїм «рок-богом»

Лідер гурту «Nickelback» Чад Крюгер обрав Джеймса Гетфілда своїм «рок-богом»

Лідер та вокаліст гурту «Nickelback» Чaд Крюгер (Chad Kroeger) став гостем програми «Рок-шоу з Джонні Уокером» («The Rock Show With Johnnie Walker») на BBC у рубриці «Рок-бог» («Rock God»). Чад обрав фронтмена вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймса Гетфілда (James Hetfield) і так прокоментував свій вибір:

«Я маю на увазі, ви бачили, як грає Металіка? Є щось таке в живому виступі Джеймса, що змушує мене зціпити зуби і підспівувати йому.

Мені пощастило бути за кулісами і бачити їх виступ у Парижі перед 70 тисячами глядачів, а потім отримати шанс повернутися і потусити з Джеймсом після концерту. Він не тільки талановитий – дивовижний співак, автор пісень, гітарист – але й один з наймиліших людей, яких ви коли-небудь зустрічали. Так що це, мабуть, мій вибір».

У 2014 році в інтерв’ю фінській радіостанції Radio Nova Чад розповів, що його брат, басист гурту «Nickelback» Майк Крюгер, часто “тусувався” з Гетфілдом на Мауї. Він додав:

«І саме тоді, коли ти думаєш, що ти єдиний, хто відчуваєш це – зворотну реакцію – Майк каже: “О ні. Джеймс вважає, що весь світ його ненавидить”. Я такий: “Справді?” Раптом я вже не відчуваю себе таким поганим».

Десять років тому Крюгер використовував Металіку як приклад чудового написання пісень. Про це він розповів журналу Men’s Health:

«Музика працює на багатьох різних рівнях. У хорошій метал-пісні багато мелодії. Якщо ви послухаєте пісні «Metallica», що-небудь з «Master Of Puppets» або «…And Justice For All», пісні проходять через ці прекрасні частини, а потім знову переходять на дуже агресивну територію, а рифи постійно змінюються і розвиваються, і це залишається дуже цікавим».