Джеймс Гетфілд зробив нове татуювання

У віці 60 років фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) поповнив свою колекцію ще одним татуюванням. Нове татуювання було помічене під час виступів гурту на стадіоні SoFi (SoFi Stadium) в Лос-Анджелесі (Los Angeles, CA, United States), на якому було побито рекорд щодо кількості відвідувачів (78 000) на одному концерті.

Під час п’ятничного виступу 25 серпня 2023 року на шиї Гетфілда не було помітно жодного нового татуювання. Однак у неділю, 27 серпня 2023 року, на правій стороні шиї Гетфілда з’явилося свіже татуювання з написом “Thy Will Not Mine Be Done” (“Нехай буде воля твоя, а не моя”).

Джеймс Гетфілд (James Hetfield) зробив нове татуювання

Фраза в татуюванні, схоже, має коріння в духовних віруваннях, пропонуючи підкоритися вищій силі. Цікаво, що ця ж фраза міститься в “Щоденних твердженнях” (Daily Affirmations), книзі, виданій “Анонімними алкоголіками” (Alcoholics Anonymous) в 1990 році. Хоча Гетфілд боровся з алкогольною залежністю і проходив реабілітацію, він ніколи публічно не пов’язував своє лікування з “Анонімними алкоголіками”.

Нове тату було помічено відвідувачами концерту. Багато фото було розміщено у соціальних мережах. Як, наприклад, пост, що ви бачите нижче.

 

За декілька днів після концерту, інформація щодо нового татуювання Джеймса Гетфілда отримала підтвердження безпосередньо від майстра, що це татуювання зробив. Звуть його Корі Міллер (Corey Miller) і це підтвердження він оформив постом в своєму Instagram

О, так… це сталося минулого тижня… Мало того, що я знову зробив тату одному з найвидатніших рокерів у світі, я взяв усіх своїх дітей подивитися на @metallica, і не просто побачити… ми дивилися на них зі зміїної ями [snake pit]… чудовий час, який я і мої діти запам’ятаємо назавжди… Дякую, Джеймс, тобі і родині Metallica…


 

Для Корі Міллера це не перша співпраця з фронтменом гурту Металіка. Міллер раніше вже робив татуювання Гетфілду. Також він розробив зображення дракона для гітари Gibson Les Paul Джеймса Гетфілда.

Джеймс Гетфілд зробив нове татуювання

Джеймс Гетфілд зробив нове татуювання