Джон 5 ділиться спогадами про зустріч із Кліффом Бертоном

Джон 5 ділиться спогадами про зустріч із Кліффом Бертоном

Сьогодні рок-зірки мають не так багато секретів. Усі вони мають акаунти в соцмережах, де ви можете щодня слідкувати за їхнім життям або придбати якийсь VIP-пакет, щоб поспілкуватися із зірками перед туром.

У 80-ті роки цих таких унікальних послуг не існувало. Ви не могли просто “твітнути” Кліффа Бертона (Cliff Burton). Знайти його можна було тільки на бекстейджі концерту вокально-інструментального ансамблю «Metallica». І це саме те, що John 5 збирався зробити.

Гітарист гурту «Rob Zombie» Джон Вільям Лоурі (John William Lowery), більш відомий під псевдонімом Джон 5 (John 5), розповів журналу «Revolver Magazine» про свою божевільну ідею зайти за лаштунки й хоч кілька миттєвостей поспілкуватися з Кліффом:

«Я збирався побувати на концерті «Metallica» двічі: коли вони відкривали концерт Оззі (Ozzy Osbourne) у турі «Ultimate Sin» на майданчику Джо Луїс Арена (Joe Louis Arena), а потім у Pine Knob. Я пам’ятаю, що заплатив комусь. І я просто зайшов за лаштунки! Я не багатьом про це розповідаю, не знаю чому, адже це доволі крута історія, але я пам’ятаю, що був за лаштунками і розмовляв із Кліффом. І я пам’ятаю як він сушив волосся феном. Він розчісував волосся і сушив його після шоу. І він носив джинси-кльош. Раніше я цього не бачив. Я подумав: “Чувак, я дуже люблю вашу групу, і ви, хлопці, найкрутіші”. Я просто розмовляв із ним! Це було дійсно дивно. Для мене це було чимось особливим. Це вже точно».

Також John 5 розповів про свій улюблений альбом гурту Металіка:

«Я чув «Kill ‘Em All» і я чув «Ride the Lightning». Але – і люди можуть убити мене за це – вони не змінили моє життя. Але потім я почув «Master of Puppets». І все. Він мене поглинув. Я думаю, що це була найбільша подія. Продакшн, те як вони грають, усе це… Потім, коли я почув «Battery» і «Damage, Inc», я став повністю одержимий. Я любив усе, що було зіграно швидко. І я любив усе, що було зроблено дійсно дуже добре. Я знав, що в цих хлопцях є щось особливе і незвичайне».