Дружина Ларса Ульріха Джессіка поділилася зворушливим повідомленням у день народження барабанщика Металіки

Ларс Ульріх (Lars Ulrich) і Джессіка Міллер (Jessica Miller)

У вівторок, 26 грудня 2023 року, барабанщику вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларсу Ульріху (Lars Ulrich) виповнилося 60 років. На день народження його дружина, Джессіка Міллер (Jessica Miller), опублікувала в Instagram їхню спільну фотографію, зроблену Антоном Корбейном (Anton Corbijn) для Museum Voorlinden.

У підписі до світлини Джессіка Міллер розповіла:

«Нелегко передати словами емоції, пов’язані з цим особливим днем народження того, з ким я маю змогу розділити всі хитромудрі та смачні життєві перипетії.

Я просто не можу собі уявити, що можу кататися на цих солодких американських гірках з кимось іншим, окрім тебе. Я дорожу всіма твоїми сильними сторонами, які проникають глибоко в мою душу і руйнують будь-які бар’єри, що заважають мені бути найяскравішою.

Я просто залежна від твоїх феромонів, і жодні слова не зможуть передати те величезне благословення, яке я відчуваю від нашої любові. … і ми тільки починаємо 💋.

Найщасливіший день народження, малюк.

Ця фотографія з найпрекраснішого дня в квітні цього року, з @antoncorbijn4real в музеї @museumvoorlinden».

 

 

Свій день народження Ларс Ульріх святкує після смерті свого батька Торбена Ульріха. 95-річний батько Ульріха помер 20 грудня 2023 року, всього за тиждень до дня народження сина.