Металіка – плани на літню відпустку

Metallica - Escape from the Studio '06

За повідомленням з офіційного сайту вокально-інструментального ансамблю «Metallica», музиканти не мали наміру відриватися від студійної роботи, але, врешті-решт, були спокушені “перспективою чкурнути за одним з найпривабливіших літніх маршрутів”.

Наразі офіційно підтверджено появу Металіки на фестивалях Rock am Ring та Rock im Park у Німеччині (тут команду можна буде побачити, відповідно, 3 та 4 червня 2006 року), на голландському Gelredome 8 червня 2006 року та 10 та 11 червня 2006 року на металічному фестивалі Download Festival у Великій Британії.

Нагадаємо, що торік Металіка відіграла лише два концерти, обидва – на розігріві світового турне The Rolling Stones у рідному Сан-Франциско.

Перший виступ гурту Metallica цього року відбувся наприкінці січня на кінофестивалі Sundance Film Festival в Юті.

У середині березня групі знову доведеться покинути свою студію, щоб порадувати шанувальників музики в Південній Африці: 18 березня 2006 року гурт виступить у Центуріоні, 21 березня 2006 року – у Дурбані та 25 березня 2006 року – у Кейптауні. Південноафриканське турне гурту відбудеться в рамках фестивалю Coca-Cola Colab Massive Mix.