Гурт Металіка представив нових членів Зали слави світового рок-н-ролу

Гурт Металіка представив нових членів Зали слави світового рок-н-ролу

Минулої ночі в Нью-Йорку відбулася чергова урочиста церемонія, в рамках якої вшановували нових членів Зали слави світового рок-н-ролу. Серед інших, до сонму великих були зараховані легендарні гурти «Black Sabbath» і «Sex Pistols».

Як відомо, і ті й інші в різний час заявляли, що експонатами статусного рок-н-рольної музею не стануть за жодні пряники. «Sex Pistols» своїй гнівній одповіді залишилися вірні, – ніхто з представників гурту в Waldorf-Astoria Hotel не з’явився, – а ось Оззі Осборн порушив давню обіцянку, через 11 років все-таки прийнявши призначені йому почесті.

Почесть вручити нагороду знаменитим рокерам «Black Sabbath» отримали музиканти гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) і Джеймс Гетфілд (James Hetfield). Вокаліст команди повідав присутнім, що без Black Sabbath не було б важкої музики та самої Металіки зокрема, а його колега посварив адміністрацію Rock and Roll Hall of Fame за те, що вона так довго не могла зважитися на зарахування Оззі Осборна і компанії до лику “святих” рок-н-ролу.

Учасники Металіки розсипалися в компліментах до старших товаришів і презентували власні версії пісень «Hole in the Sky» і «Iron Man» з репертуару легенд.

 

Metallica perform Black Sabbath Rock and Roll Hall of Fame inductions 2006:

 

Metallica: Iron Man (Rock & Roll Hall of Fame Induction of Black Sabbath):

 

Крім того, до Зали слави було прийнято «Lynyrd Skynyrd», Майлза Девіса (за покійного джазмена нагороду отримав його колега Гербі Хенкок), а також засновники A&M Records – Герб Алперт і Джеррі Мосс.