Оновлення туру «Escape from the Studio ’06» гурту Металіка

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» оновили інформацію щодо концертів, які відбудуться у рамках туру «Escape from the Studio ’06». За інформацією з офіційного сайту гурту, 13 червня 2006 року «Metallica» виступлять на фестивалі Song Festival Grounds в естонському Таллінні.

Музиканти легендарного гурту продовжують доповнювати свою європейську гастроль, присвячену відпочинку від запису чергового номерного альбому. За останніми відомостями, євротур гурту «Metallica» триватиме з 3 до 17 червня 2006 року і порадує шанувальників групи в Німеччині, Голландії, Великобританії, Ірландії, Австрії та Італії.

Вже сьогодні, 18 березня 2006 року, учасники гурту Металіка дадуть перший у своїй історії концерт у ПАР, після чого повернуться до роботи над диском, опісля проїдуться Європою і завершать позачергове турне двома серпневими концертами на фестивалі Summer Sonic в Японії.

Альбом гурту Metallica, який продюсується Ріком Рубіном (Frederick Jay Rubin), очікується ближче до закінчення 2006 року.