Оголошено нові дати виступів гурту «Metallica» в турне 2016 року

У своєму нещодавньому інтерв’ю виданню «Rolling Stone» барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) повідомив, що наступного року гурт планує проїхати по США з великим туром. У тур учасники гурту Металіка вирушать на підтримку нового альбому «Hardwired… To Self-Destruct», вихід якого заплановано на 18 листопада 2016 року на власному лейблі гурту «Blackened Recordings».

«Настав момент повернутися і влаштувати хороший струс Америці. У турі на підтримку альбому «Death Magnetic» ми відіграли 180 концертів двотижневими відрізками і були в ньому більше трьох років. Це той варіант, який нас влаштовує. Ми почнемо по повній програмі з січня і подивимося, що виходить у Північній Америці, але можу запевнити, що по США буде великий тур».

Ларс також сказав, що хоче зіграти багато пісень з нового альбому:

«Деякі пісні з «Death Magnetic» були дуже інтелектуальними. Доводилося постійно згадувати про те, яка з божевільних частин буде наступною. Деякі ж із нових пісень більше впирають на фізику. Має бути дуже весело їх грати. Ну і крім того, деякі з нових пісень трохи коротші за пісні з «Death Magnetic». Думаю, буде прикольно використати багато з них на концертах, але ми щовечора мінятимемо сет-листи, як робили це і раніше».

Однак на поточний момент анонсовано лише п’ять дат концертів і всі не в Північній Америці та все ще в поточному 2016 році. А саме:

    • 26.10.2016 – Сан-Хуан, Пуерто-Ріко (San Juan, Puerto Rico)
    • 29.10.2016 – Кіто, Еквадор (Quito, Ecuador)
    • 01.11.2016 – Богота, Колумбія (Bogota, Colombia)
    • 03.11.2016 – Гватемала, Гватемала (Guatemela City, Guatemala)
    • 05.11.2016 – Сан-Хосе, Коста-Ріка (San Jose, Costa Rica)

P.S. З нетерпінням очікуємо на оновлення цього списку та доповнення дат і міст не тільки Америки, а й щонайменше Європи.