Учасники гурту «Metallica» про музику, політику, релігію та звучання нового альбому.

Гурт «Metallica» в гостях у радіостанції «6 Music» корпорації BBC

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica», які стали гостями радіо «6 Music» корпорації BBC, у своєму інтерв’ю розповіли про новий альбом «Hardwired… To Self-Destruct». Невеличкі витяги з цього інтерв’ю ми пропонуємо вам нижче.

На питання про те, що було по-іншому щодо нового альбому барабанщик гурту Ларс Ульріх (Lars Ulrich) відповів:

«Я все ще зачарований звучанням. Все лунає дуже гарно і по-справжньому багато і повноцінно. На нашому минулому альбомі все ставало грандіознішим і грандіознішим. Пісні виходили все довшими і таке інше. З новим альбомом все не так. Пісні стали більш жорсткі, компактні і менш довгі. Тож коли я вперше все почув, я відчув Металіку в її сухорлявій формі, можливо, навіть більш сухорлявій, ніж ми на те здатні».

Ульріх також розповів і про причини агресивності Металіки:

«Старе кліше наголошує: “Поверніть ручки на 11, але я вважаю, що ми викрутили їх на 12 або навіть на 13. Але чим старшим я стаю, тим більше розумію про важливість поділу процесів. Ти на сцені, ти в русі, ти зі своїми колегами по групі – і ти перетворюєшся на такого собі рок-гнома або когось іще. А я зовсім не такий, коли о 7:15 ранку, коли я намагаюся переконати третю дитину доїсти свої фрукти».


Вокаліст гурту Джеймс Гетфілд (James Hetfield):

«Я б сказав, що агресивність – це частина мене. Я здатний її ідентифікувати і використовувати в потрібному ключі. Відточуй її час від часу, використовуй у потрібний момент, а в інший час просто замкни її на замок і просто старайся бути нормальним».

Фронтмен гурту «Metallica» на додаток розповів і про тексти нового альбому «Hardwired… To Self-Destruct», пояснивши:

«Тут зачіпається тема слави, і для всіх це їхня мета: “Я хочу бути знаменитим!” І тут же постає питання: “Чувак, а чи правильно чинити так?” З точки зору всесвіту людина існує якісь наносекунди, і я ставлю запитання: “Ми вже все чи час ще є?” У США багато полярних думок, і в інших місцях я також спостерігаю цей процес. Але виглядає все так, ніби ти маєш бути більш екстремальним, щоб збалансувати інші крайнощі. Ми повинні знайти якийсь баланс.

Ми тримаємося осторонь релігії та політики. Це лише більше роз’єднує людей. Ми всі маємо власні погляди, але зрештою намагаємося знайти якийсь зв’язок із людьми, і політика не настільки сприяє цьому, на відміну від того, наскільки це успішно виходить у музики».