#MetallicaMondays: щотижнева серія концертів від гурту Металіка для безкоштовного перегляду

#MetallicaMondays: щотижнева серія концертів від гурту Металіка для безкоштовного перегляду

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» оголосили про запуск спеціального проєкту на час карантину – #MetallicaMondays. Починаючи з 23 березня 2020 року щопонеділка на YouTube-каналі гурту Металіка та на їх сторінці у Facebook публікуватимуться записи концертів.

Офіційне повідомлення від учасників гурту «Metallica» свідчить:

«Ми всі робимо те, що маємо робити, залишаючись удома. Але нам не вистачає живих концертів. Як щодо того, щоб подивитися кілька наших улюблених виступів на соціально відповідальній дистанції? Давайте залишатися на зв’язку і віртуально побуваємо в кількох наших улюблених місцях разом, оскільки ми пропонуємо серію живих виступів Металіки побачити які можна лежачи на дивані!

Щопонеділка о 17:00 за тихоокеанським часом (PST) / 20:00 за північноамериканським східним часом (EDT) ви можете переглянути повне шоу «Metallica» з наших архівів на нашому каналі в YouTube та у Facebook. Не турбуйтеся, якщо ви не зможете побачити його “наживо” – шоу буде доступне за запитом протягом цілого тижня.

Хоча потокова передача безкоштовна, ми будемо проводити одночасний збір коштів на кожній платформі для фонду All Within My Hands. Ваша пожертва допоможе вирішити проблему нестачі їжі та медикаментів під час поточної пандемії, спричиненої вірусом COVID-19. Фонд AWMH працює з партнерами у Feeding America та Direct Relief».

Перший концерт, який відбувся 8 червня 2019 року в Ірландії та транслювався 23 березня 2020 року вже доступний для перегляду.

 

Metallica Mondays: Live at Slane Castle – June 8, 2019: