Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх на сцені з гуртом «Royal Blood». Відео

Ларс Ульріх (Lars Ulrich) з учасниками гурту «Royal Blood»

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) вирішив трохи розважитися, приєднавшись до учасників гурту «Royal Blood» під час виконання пісні «Out of the Black» цього самого гурту. Відбулося це під час виступу групи «Royal Blood» 15 квітня 2015 року в Сан-Франциско, Каліфорнія (San Francisco, CA).

І в той час як басист/вокаліст гурту Майк Керр (Mike Kerr) і Ларс Ульріх були зайняті музикою, барабанщик Бен Тетчер (Ben Thatcher) у буквальному сенсі вирішив піти по руках. Крауд-серфінг (crowdsurfing), а не те, що ви зараз подумали. 🙂

Усе це зняв один із присутніх прихильників, і ви можете побачити ці кадри нижче.

Ларс Ульріх, між іншим, уже демонстрував, що він є шанувальником гурту «Royal Blood». Наприклад, у жовтні минулого, 2014 року його помітили разом із гуртом у тому ж Сан-Франциско під час їхнього концерту. Але тоді він заспівав дуетом із вокалістом гурту. Причому відбувалося все в тому будинку, в якому в далекому 1993 році знімалася комедія “Місис Даутфайр” (“Mrs. Doubtfire”) з Робіном Вільямсом (Robin Williams) у головній ролі.


Lars Ulrich with «Royal Blood» Onstage (Live):