Концерт за участю гурту «Metallica» на честь Дня ветеранів буде доступний для перегляду онлайн

The Concert For Valor 2014

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» отримали запрошення виступити на концерті на честь дня ветеранів, сьогодні, 11 листопада 2014 року. Про це вони повідомляють на своєму офіційному сайті.

«Для нас велика честь бути запрошеними для участі в дуже спеціальному, першому у своєму роді концерті, щоб привітати ветеранів США та членів їхніх родин на Національній алеї (National Mall) у Вашингтоні, округ Колумбія, в День Ветеранів, 11 листопада 2014 року. Концерт транслюватиметься на всіх каналах HBO з відкритим сигналом, що дозволяє не-абонентам каналу побачити цю унікальну подію.

За підтримки HBO і Starbucks, тригодинний концерт у прямому ефірі міститиме виступи безлічі артистів, включно з Брюсом Спрінгстіном (Bruce Springsteen), Емінемом (Eminem), Дейвом Гроллом (Dave Grohl), Ріанною (Rihanna), Джеймі Фоксом (Jamie Foxx) і Керрі Андервуд (Carrie Underwood). На додаток до вшанування ветеранів, концерт стане заходом зі збору коштів у низку благодійних організацій ветеранів, які надають допомогу військовослужбовцям, що допомагають з вирішенням питань здоров’я, працевлаштування, навчання та допомоги до повернення до життя на громадянці.

Ми раді грати для більш ніж 20-ти мільйонів Американських ветеранів, які служили і віддали так багато від себе захищаючи всіх нас. Для отримання додаткової інформації та часу трансляції, будь ласка, відвідайте TheConcertForValor.com»