Відео з серії «за кадром» про зйомки відеокліпу «Screaming Suicide» гурту «Metallica»

Metallica — Screaming Suicide (behind the video)

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» опублікували закулісні кадри зі зйомок офіційного відеокліпу режисера Тіма Саченті (Tim Saccenti) на останній сингл гурту з назвою «Screaming Suicide».

«Screaming Suicide» – другий сингл з альбому «72 Seasons», реліз якого відбудеться 14 квітня 2023 року на власному лейблі Металіки «Blackened Recordings». Продюсований Грегом Фідельманом спільно з Джеймсом Гетфілдом і Ларсом Ульріхом, 12-трековий альбом тривалістю понад 77 хвилин стане першою повноформатною збіркою нового матеріалу «Metallica» з моменту виходу альбому «Hardwired… To Self-Destruct» у 2016 році.

Коли було випущено відео «Screaming Suicide», учасники гурту Металіка зробили заяву:

«Ми повернулися із ще одним шматочком «72 Seasons», нового альбому, реліз якого відбудеться 14 квітня. «Screaming Suicide», другий трек, який ми випускаємо заздалегідь, тепер доступний для прослуховування і завантаження, а також у вигляді миттєвого подарунка для всіх, хто оформив попереднє замовлення на альбом».

Щодо кліпу «Screaming Suicide», учасники гурту розповіли:

«Ми вперше працювали з Тімом над відео «Lux Æterna» і були настільки вражені, що попросили його повернутися для другого раунду».

 

Metallica — Screaming Suicide (behind the video):