Металіка спільно з «Armada Skis» анонсували випуск брендованих лиж

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» у співпраці з компанією «Armada Skis», яка займається виробництвом широкого спектра товарів для лижного спорту, анонсували випуск фірмових лиж.

«Ми ніколи не робили таємниці з того факту, що три чверті учасників гурту (за винятком Кірка Гемметта, який вважає за краще перебувати у воді) дуже прив’язані до різних зимових видів спорту! Тому з великим задоволенням ми повідомляємо, що завдяки компанії Armada скоро випустимо фірмову лінійку лиж від «Metallica», на яких ви зможете розсікати на будь-яких гірських схилах!»,

– йдеться на офіційному сайті гурту Металіка.


Попереднє замовлення лиж, які об’єднані загальною назвою “Armada x Metallica”, вже доступне в офіційному магазині Metallica (MetStore) за ціною $375 за пару лиж “Invictus 95Ti Skis” і $400 за пару “JJ 2.0 Powder Skis”.

У вересні 2015 року очікується надходження в продаж вітронепроникних курток “Hans” і рукавичок “Decker”, все це з дизайном у стилі Master of Puppets. Подробиці очікуються на офіційному сайті виробника Armadaskis.com.

Металіка спільно з «Armada Skis» анонсували випуск брендованих лиж