Джеймс Гетфілд візьме участь в озвучуванні мультсеріалу «Skylanders Academy»

Фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) візьме участь в озвучуванні першого для компанії «Activision Blizzard, Inc» мультиплікаційного серіалу «Skylanders Academy». Мультфільм стане першою роботою для створеної цією компанією студії «Activision Blizzard Studios». Сам мультсеріал планується до виходу восени 2016 року в мережі «Netflix».

«Activision Blizzard» запустили власну студію в минулому, 2015 році з метою створювати авторський контент на основі інтелектуальної власності компанії. «Skylanders Academy» – це перший проект такого роду для компанії. Співпраця з мережею «Netflix» протягом двох сезонів – ще один важливий крок у стратегії «Activision Blizzard» щодо розширення використання своїх франшиз і охоплення ними нової публіки.

«Skylanders Academy» дасть вам можливість поринути в захопливу історію, яка не поступається за якістю і опрацюванням тому, чого мільйони фанатів звикли очікувати від ігор серії».


Графіку для мультфільму робить знаменита студія TeamTO у Франції. Виробництвом займеться Ерік Роджерс, відомий за мультсеріалом «Футурама». За його роботою стежитиме голова студії «Activision Blizzard Studios» Нік ван Дік – колишній віцепрезидент «Disney». Серед акторів озвучення називаються Джастін Лонг (голос Спайро), Джонатан Бенкс (грав у Breakind Bad) і безліч інших акторів, ролі яких поки що не оголошено, включно з Джеймсом Гетфілдом.

Джеймс Гетфілд візьме участь в озвучуванні мультсеріалу «Skylanders Academy»