Нова обкладинка нового альбому

Обкладинкою нового альбому гурту Металіка з назвою «St. Anger», що виходить 10 червня 2003 року на Elektra, найімовірніше, займеться старий приятель гурту під ніком Pushead. Назви деяких речей уже відомі: «All Within My Hands», «Dirty Window», «St. Anger», «Monster», «Frantic», «Cursed» і «Dead Kennedy Rolls». Критики вже хвалять новий матеріал і порівнюють із найзабійнішими номерами 1986-1988 років.

Тим часом новий басист Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) повідав історію, наскільки несподівано отримав виклик до розташування гурту за 24 години – а слідом за тим і запаморочливу пропозицію, яка переважила роботу з Оззі.

Нарешті, Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) відповів на слова Ларса Ульріха (Lars Ulrich) про себе як про «втраченого” – фраза «Lars can kiss my ass» перекладу не потребує. Й далі:

«Думаю, він не пам’ятає, хто відкривав шоу Оззі у 1986 році. Якби він підходив, йому б теж запропонували приєднатися до Оззі. Тим часом людина, якій востаннє надали таку люб’язність, – Майк Бордін вельми радий можливості нарешті попрацювати зі своїм старим приятелем, який того самого 1986 року замінив його покійного друга Кліффа Бертона».