Роберт Трухільйо назвав свій улюблений альбом гурту «Metallica»

Хоча Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) є наймолодшим учасником вокально-інструментального ансамблю «Metallica», за 20 років гри на бас-гітарі він мав достатньо часу, щоб вивчити повний каталог пісень гурту Металіка і скласти свою думку про їхню творчість. Під час нещодавньої бесіди з Rocket Beans TV, басист висловив свою думку про те, який альбом «Metallica» є його улюбленим.

«Ну, я збираюся викреслити «72 Seasons» з рівняння прямо зараз, тому що це несправедливо, тому що це альбом, який я б вибрав прямо зараз»,

– зазначив Трухільйо, вказуючи на їхній нещодавно випущений альбом, в створенні якого він брав більш активну участь разом з гуртом.

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

«Але я повинен сказати … Це складний вибір. Я оберу «Master Of Puppets»,

– сказав басист.

«Я відчуваю, що у «Master of Puppets» є багато всього. Тут є інструментальні партії, чудові переходи, чудові рифи. У ньому є одна з моїх улюблених пісень «Metallica» – «Disposable Heroes». Тож щоразу коли я можу почути конкретно цю пісню, я у грі!. «Battery» – дивовижна пісня. У ній є все, що я люблю в Металіці».


Легко зрозуміти, чому Трухільйо хотів би назвати «72 Сезони» своїм улюбленим альбомом. І одна з причин – Роберт Трухільйо дебютував на бек-вокалі в пісні «You Must Burn» на новому альбомі гурту «Metallica».

«Коли я приєднався до «Metallica», я ніколи в житті не співав, тому той факт, що тепер я можу підтримувати бек-вокал – це дуже круто»,

– розповів раніше басист в інтерв’ю фан-журналу гурту Металіка з назвою “So What!”.


Альбом «Master of Puppets» став останнім альбомом для Металіки, в якому брав участь покійний басист Кліфф Бертон (Cliff Burton) і Трухільйо не раз демонстрував свою повагу до творчості Кліффа в «Metallica». Ще в лютому поточного року Роберт Трухільйо розповів історію про те, як він знайшов зв’язок з Бертоном в розпал підготовки до прослуховування, щоб приєднатися до гурту.

«Коли я проходив прослуховування в «Metallica» в 2002 році, я грав в групі Оззі Осборна з одним з кращих друзів Кліффа, Майком Бордіном (Mike Bordin) з «Faith No More»,

– згадував він.

Саме тоді Трухільйо розповідав, як спробував встановити зв’язок з покійним музикантом:

«Я зупинився в будинку Майка в Сан-Франциско, і в гостьовій кімнаті будинку Майка, де я повинен був займатися музикою «Metallica», висіла велика фотографія Кліффа – і в випадковий момент о другій годині ночі я підняв голову і побачив цю фотографію. Я фактично розмовляв з фотографією. Я сказав: “Кліффе, я не підведу тебе, обіцяю. Я зроблю все, що зможу”. Тож дивним чином я відчуваю зв’язок з Кліффом. Мені здається, що я його знаю».