Press ‘Em All: у Металіки з’явився власний завод з виробництва вінілу

Furnace Record Pressing logo

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» і компанія «Furnace Record Pressing» сьогодні оголосили, що Металіка придбала мажоритарну частку в «Furnace» – провідному постачальнику високоякісних вінілових платівок і супутніх послуг. Ця угода формалізує давні відносини між гуртом «Metallica» і компанією «Furnace», яка з 2014 року випустила понад п’ять мільйонів одиниць вінілу Металіки.

За даними Billboard, минулого року «Metallica» продала майже мільйон вінілових платівок – 902 500 дисків у 620 000 пакунках, близько половини з яких було продано в США. І тепер вони уклали угоду про придбання свого давнього партнера – «Furnace Record Pressing».

Заснована Еріком Астором (Eric Astor) у 1996 році, компанія «Furnace» відома тим, що виготовляє надзвичайно якісні записи на своєму сучасному заводі площею 70 тис. квадратних футів в Олександрії, штат Вірджинія (Alexandria, Virginia). Маючи 12 пресів Pheenix Alpha та два преси Finebilt, компанія «Furnace» є одним з найбільших виробників платівок у США. «Furnace» пропонує стандартні та важкі преси, кольоровий вініл, кольоровий вініл зі спеціальними ефектами та травлення вінілу на замовлення, щоб задовольнити творчі потреби будь-якого музичного виконавця. «Furnace» також надає інші послуги, пов’язані зі створенням та пакуванням платівок.

Окрім Металіки, клієнтами «Furnace» є багато інших артистів, світових музичних компаній, лейблів та інді- і панк-гуртів. Ерік Астор (засновник і генеральний директор), Алі Міллер (Ali Miller) (операційний директор) і Марк Рейтер (Mark Reiter) (віце-президент з операційної діяльності) продовжать керувати «Furnace» на своїх посадах. Кожен з них залишається власником акцій компанії і буде членом Ради директорів компанії.

«Перетворення компанії «Furnace» на віддану та досвідчену сім’ю експертів, якою вона є сьогодні, було величезним зусиллям, але надзвичайно приємним»,

– сказав Ерік Астор, засновник компанії «Furnace».

«Усвідомлення того, що наше довгострокове майбутнє забезпечене, а також те, що ми можемо краще скористатися можливостями зростання, дійсно захоплює кожного співробітника «Furnace».

 

Алі Міллер, операційний директор «Furnace»:

«Ми знайшли ідеальних партнерів у особі Metallica. Вони хочуть, щоб ми продовжували орієнтуватися на наших клієнтів. З цією метою ми з нетерпінням чекаємо на надання ще більших потужностей та послуг кожному з наших клієнтів у майбутньому».

 

Барабанщик гурту Металіка Ларс Ульріх (Lars Ulrich) додає:

«Ми дуже раді вивести наше партнерство з «Furnace» і, зокрема, з Еріком, Алі та Марком – на новий рівень. Їхній інді-дух, пристрасть до своєї справи… в культурному плані ми споріднені душі».

 

Свою думку з цього приводу висловив й фронтмен гурту Джеймс Гетфілд (James Hetfield):

«Furnace мав велике значення для «Metallica» і, що більш важливо, для наших шанувальників. Ці поглиблені відносини між Металікою і «Furnace» гарантують, що шанувальники вінілу в усьому світі, особливо наші п’яті учасники (Fifth Members), матимуть постійний доступ до високоякісних записів у майбутньому».


Компанія й надалі обслуговуватиме інших артистів та лейбли, а також задовольнятиме попит на продукцію «Metallica» та їхнього лейблу «Blackened Recordings».