Металіка з’явиться на MTV

MTV Icon: Metallica

У травні поточного року на MTV відбудеться святкове шоу «MTV Icon», яке цього разу буде присвячене легендарному гурту «Metallica». Ветерани хеві-метала стали третіми (після Janet Jackson та «Aerosmith»), хто заслужив такої уваги.

Шоу “Ікона MTV”, присвячене до двадцятої річниці творчої кар’єри гурту Металіка, – це шана окремим мега-зіркам, творчість яких відіграла серйозну роль у становленні й розвитку сучасної музики та світового шоу-бізнесу.

Саме шоу «MTV Icon: Metallica» записуватиметься в Лос-Анджелесі 3 травня 2003 року. За кілька днів його прем’єра пройде на американському MTV, а ще трохи згодом «MTV Icon: Metallica» покажуть й інші канали MTV по всьому світу.

Програма включатиме в себе виступи відомих зірок, на яких творчість Metallica справила свого часу великий вплив (склад учасників програми буде оприлюднено додатково). Кульмінацією ж шоу стане поява на сцені самих винуватців торжества. Цікаво, що це буде перший телевізійний виступ вокально-інструментального ансамблю «Metallica» з новим бас-гітаристом Робертом Трухільйо (Robert Trujillo).