Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо взяв участь у концерті «Dimebash 2016». Відео

22 січня 2016 року в Голлівуді, штат Каліфорнія (Hollywood, CA) відбувся захід під назвою «Dimebash 2016» – концерт на честь гітариста гурту «Pantera» Даррелла Ленса Ебботта (Darrell Lance Abbott), також відомого як Даймбеґ Даррелл (Dimebag Darrell). Гроші, отримані від концерту, були відправлені до фонду боротьби з раком «Ronnie James Dio Stand Up and Shout Cancer Fund».

Для участі в заході були запрошені музиканти гуртів «Pantera», «Slayer», «Alice In Chains», «Black Label Society», «Machine Head», «Hatebreed», «Stone Sour», «Type O Negative», «Danzig», «King’s X», «Devildriver», «Prong», «Kyng», «Armored Saint». Однак снігопад на східному узбережжі США (East Coast) вніс свої корективи в плани і не всі учасники змогли прибути на концерт. І сюрпризом стала поява на концерті фронтмена гурту «Foo Fighters» Дейва Грола (Dave Grohl) і басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберта Трухільйо (Robert Trujilo).

Нижче ви можете побачити відео каверу пісні «Ace Of Spades» гурту «Motorhead», у виконанні якої взяв участь Роберт Трухільйо, і каверу пісні «Walk» гурту «Pantera».


«Dimebash 2016» quick recap:


Ace Of Spades — Live at «Dimebash 2016» (Motorhead cover):


Walk — Live at «Dimebash 2016» (Pantera cover):

 

«Dimebash 2016» cover