Учасники гурту «Metallica» вибачилися перед кавер-групою «Sandman»

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» офіційно вибачилися перед кавер-гуртом «Sandman», що виконує їхній репертуар, за дії своїх юристів. Як виявилося, хтось із адвокатів «Metallica» угледів у логотипі «Sandman» порушення копірайту і надіслав кавер-групі досудову претензію на 41 сторінці. Інформація про цей лист потрапила в Інтернет, після чого в адресу учасників Металіки полетіло каміння.

Логотип гурту «Sandman» стилізовано під логотип «Metallica» (що й не дивно, враховуючи репертуар команди).

«Гурт використовував цей логотип протягом багатьох років без будь-яких проблем»,

– розповів в інтерв’ю для видання Rolling Stone гітарист гурту «Sandman» Джо Ді Таранто (Joe Di Taranto).

У відповідь гурт «Metallica» випустив офіційну заяву:

«Ні ми, ні наш менеджмент не були в курсі, поки лист не потрапив до Інтернету. На щастя, гурт був такий добрий, що виклав текст листа в мережу і ми його побачили; схоже, один із наших юристів завзятий не в міру і відправив цей лист без нашого відома… Гурту «Sandman» варто викинути цей лист у смітник. Продовжуйте робити те, що ви робите… Ми цілком і повністю вас підтримуємо! Ну а наш юрист у цю хвилину сідає в літак до Сан-Франциско, щоб вирушити до кінця своїх днів ловити рибу під льодом на Алясці».

Джо Ді Таранто додатково повідомив, що барабанщик Металіки Ларс Ульріх (Lars Ulrich) особисто зателефонував йому 13 січня 2016 року, щоб вибачитися за ситуацію, що склалася.

«Вони [Металіка] хочуть, щоб ми продовжували грати кавери «Metallica» з їхньою підтримкою і благословенням. І ми будемо продовжувати нести прапор Металіки. Голосно і з гордістю!»

– сказав Джо Ді Таранто.

Канадський триб'ют-гурт «Sandman»