За словами Ларса Ульріха, наступний альбом Металіки вийде в червні-липні 2003 року

Як заявив барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich), наступний альбом гурту побачить світ влітку 2003 року. Найімовірніше, це станеться наприкінці червня.

А поки Металіка перебирає басистів. Ось уже кілька тижнів музиканти зайняті прослуховуванням претендентів на місце басиста, вакантне з часу відходу Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted) (січень 2001-го). Всесвітнє турне заплановано на наступний рік. Басисти прослуховуються “цього тижня, і потім наступного, і наступного, і наступного, і ми побачимо, скільки тижнів це займе”. Металіка не називає імена музикантів, які випробовуються, але фронтмен гурту Джеймс Гетфілд (James Hetfield) сподівається, що обраний доповнить «Metallica» як музично, так і персонально:

«Дуже важливо, щоб наші особистості резонували, і щоб ця людина збиралася бути поряд довгий час. Ми дуже раді джемувати з цими людьми і вступати з ними в резонанс».

Як не дивно питання про басиста постало перед трьома учасниками гурту не під час запису альбому (там чудово впорався продюсер Боб Рок (Bob Rock). Одного разу музиканти переглядали нові розробки дизайнерів футболок.

«Однією (з розробок) було татуювання з трьома автомобілями, на яких тільки (ініціали) ‘L.U.’, ‘J.H.’ і ‘K.H.’»

– розповів ударник Ларс Ульріх (Lars Ulrich).

«І ми сказали на кшталт, ‘Чи не безглуздо займатися всім цим мерчандайзингом саме для нас трьох?’ Потім ми почали говорити про басистів, і перейшли до більшого».