Учасники гурту «Metallica» почали пошук басиста

Минулого тижня учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» почали широкомасштабний пошук нового басиста.

Раніше учасники гурту, які в 2001-му році розлучилися з попереднім басистом Джейсоном Ньюстедом (Jason Newsted) через внутрішні розбіжності, неодноразово заявляли, що не збираються займатися пошуками нового учасника, доки не закінчать запис нового альбому.

Однак днями барабанщик Ларс Ульріх (Lars Ulrich) заявив, що від початкового плану довелося відмовитися, щоб уникнути можливості тривалої затримки між релізом альбому і майбутнім світовим турне, що настане слідом за ним.

«Нам не дуже посміхається перспектива вирушати в турне без постійного басиста, адже цілком вірогідною є ситуація, що між записом альбому і початком турне залишиться лише тижнів зо три, протягом яких ми будемо гарячково намагатися підшукати собі відповідного басиста. Досить дурна може вийти ситуація. Тому ми вирішили почати прослуховування вже зараз»,

– заявив Ларс.

Цього разу, на відміну від попереднього прослуховування, що відбувалося в далекому 1986-му році після трагічної загибелі Кліффа Бертона (Cliff Burton), Металіка вирішила відбирати кандидатів винятково за запрошеннями та за умови, що це будуть добре відомі басисти з великим досвідом і чудовим володінням інструментом.

«Нам не потрібен тимчасовий басист, нам не потрібен басист, який гратиме з нами тільки через гроші, нам потрібен такий басист, який пишатиметься тим, що він музикант «Metallica». Він має бути справжнім членом команди, тобто практично стати нашим братом»,

– каже Ульріх.

За наявною у нас інформацією, гурт Металіка вже провів спільний джем-сейшн з одним із кандидатів, і в найближчі кілька місяців планують прослухати ще кількох людей. Імена кандидатів, проте, тримають у найсуворішій таємниці.

«Це було б несправедливо по відношенню до них»,

– каже вокаліст Джеймс Гетфілд (James Hetfield).

«Ми уявляємо собі, який би на них стала чинити тиск преса, та й ми самі почувалися б не дуже комфортно, тому не збираємося давати зайвий привід для чуток».

Тим часом Гетфілд і компанія вже повністю завершили запис семи пісень для нового альбому, який має вийти на лейблі Elektra Records наприкінці весни або на початку літа майбутнього року. Партії бас-гітари в цих композиціях зіграв беззмінний продюсер гурту Боб Рок.