Бак Дхарма з гурту «Blue Öyster Cult» виказав свою думку про кавер «Astronomy» від Металіки

Metallica - Astronomy

5 квітня 2024 року виповнилось 50 років з дня виходу третього повноформатного студійного альбому «Secret Treaties» гурту «Blue Öyster Cult». І хоча він не породив жодного радіохіта на рівні з «(Don’t Fear) The Reaper», «Godzilla» або «Burnin’ For You», до нього увійшов один з найвідоміших треків альбому — 6-хвилинна пісня «Astronomy», яку пізніше учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» переспівають на своєму альбомі 1998 року «Garage Inc.».

Нещодавно даючи інтерв’ю виданню Ultimate-Guitar, один із двох вокалістів і гітаристів гурту Бак Дхарма (Buck Dharma) згадав про запис вищезгаданого альбому, який також породив такі улюблені фанатами пісні, як «Dominance And Submission», «ME 262» і «Harvester Of Eyes» та декілька інших.

«Він був записаний у великій студії CBS, яка знаходилася на східній стороні 23-ї вулиці або десь так. Це була стара церква, і саме там вони робили свої оркестрові записи. Коли ми записували там треки, нам довелося зменшити приміщення до таких розмірів, щоб ми всі могли розташуватися у сценічній конфігурації і відносно близько підійти до мікрофонів. Тому що це була величезна, величезна кімната.

Крім того, воно прилягало до житлового будинку, і у них був закон про шум. Ви не могли грати після певної години, тому що це дратувало б людей по сусідству. І там було дуже тихо, там не так багато всього відбувалося. У деяких студіях багато метушні у кількох кімнатах і всіляких людей, які бігають навколо. Тут було не так. Тож, по суті, ми були самі по собі».

 

Бак Дхарма (Buck Dharma) з гурту «Blue Öyster Cult»


Бак Дхарма також виказав свою думку щодо кавер-версії пісні «Astronomy» від Металіки.

«Мені сподобалось. І завжди приємно, коли тебе визнають інші артисти. Я думаю, що це одна з найкращих речей у кар’єрі «Blue Öyster Cult» – те, що ми отримали багато каверів і високу оцінку того, що ми робили. На цьому етапі життя просто приємно бачити, що те, що ти зробив, потрапило у велику культуру».

 

Metallica — Astronomy:


Blue Öyster Cult — Astronomy: