«Metallica» зіграла пісню Елтона Джона. Відео

Metallica - Library of Congress Gershwin Prize for Popular Song 2024

Ми вже повідомляли, що 20 березня 2024 року у Вашингтоні, округ Колумбія (Washington DC) учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» виступатимуть на спеціальному концерті, присвяченому пісенній творчості Елтона Джона (Elton John) та Берні Топіна (Bernie Taupin).

Ця подія була присвячена врученню англійському дуету премії Бібліотеки Конгресу США імені Гершвіна [Library of Congress Gershwin Prize for Popular Song] 2024 року.

Днями в мережі Інтернет стало доступним відео (нормальної якості) виступу гурту Металіка на цьому концерті.

«Metallica» розпочала вечір запальним виконанням пісні «Funeral For A Friend/Love Lies Bleeding» з альбому Елтона Джона 1973 року з назвою «Goodbye Yellow Brick Road».

Джеймс Гетфілд (James Hetfield) і Кірк Гемметт (Kirk Hammett) висловили своє захоплення ювілярами, визнавши глибокий вплив Елтона Джона і Берні Топіна на їхні власні музичні подорожі.


Metallica — Funeral For A Friend / Love Lies Bleeding:


 

Премія Бібліотеки Конгресу США імені Гершвіна в галузі популярної пісні [Library of Congress Gershwin Prize for Popular Song] – це найвища нагорода країни за вплив і досягнення в галузі популярної пісні. Вона була заснована в 2007 році, щоб визнати і вшанувати артистів, чиї творчі роботи, як друковані, так і записані, збираються, зберігаються, стають доступними і цінуються національною бібліотекою. Вона визнає провідне місце популярної пісні в сучасному суспільстві та її життєво важливу роль у вираженні та поглибленні особистих і спільних цінностей нашого часу.

Лауреатів Премії Гершвіна обирає Бібліотекар Конгресу після консультацій з музичними фахівцями Бібліотеки, колишніми лауреатами Премії Гершвіна та видатними зовнішніми експертами в цій галузі, включаючи науковців, видавців, продюсерів, композиторів та виконавців.


Elton John — Funeral For A Friend / Love Lies Bleeding: