Бранн Дейлор про те, чому Ларс Ульріх був таким важливим для нього, щоб навчитися грати на барабанах

Барабанщик гурту «Mastodon» Бранн Дейлор (Brann Dailor)

У нещодавньому інтерв’ю для видання «Drumeo» барабанщик гурту «Mastodon» Бранн Дейлор (Brann Dailor) розповів, наскільки важливим для нього, як для початківця, був барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich).

За словами Дейлора, він боготворив таких хлопців, як Міккі Ді (Mikkey Dee) з «King Diamond» (а пізніше «Motörhead») і барабанщика «Judas Priest» Саймона Філліпса (Simon Phillips). Але гра Ульріха була тим, за що він та інші молоді барабанщики могли дійсно вхопитися і успішно спробувати себе в цьому.

«З метал-гуртів це був в основному Міккі Ді [з King Diamond]»,

– розповідає Дейлор у інтервью.

«Коли я був дитиною, я по-справжньому закохався у «King Diamond» – їх барабанні партії мене просто підірвали. Ніко Мак-Брейн (Nicko McBrain) і Клайв Берр (Clive Burr) з «Iron Maiden», Саймон Філліпс з «Judas Priest», Дейв Ломбардо був для мене великим хлопцем. Ларс також був величезним».


«Коли ти намагаєшся підіграти «Angel of Death» у 12 років, це дуже складно. Я не кажу, що те, що робив Ларс, було легкою справою. Але ти міг створити версію, яку можна було б виконати, принаймні, ти міг вивчити структуру пісні».


«Я думаю, що я і всі металісти, які, ймовірно, десь мого віку, і навіть молодші і старші, отримували перший досвід, вивчаючи пісні «Metallica». На той момент «Metallica» була найбільшою групою у світі – всі були фанатами Металіки.

Намагаючись навчитися грати у групі, ми всі переспівували «For Whom the Bell Tolls» і «One», просто всі пісні, які будь-хто міг підійти і спробувати зібрати».